Fundusz Pożyczkowy ECDF oferuje mikro, małym i średnim przedsiębiorcom prowadzącym działalność na terenie województwa lubuskiego szansę na realizację planów związanych z rozwojem firmy.

Udzielamy pożyczek unijnych firmom, które zamierzają zarówno rozpocząć działalność, jak i rozwinąć już prowadzone działania biznesowe.

Jesteśmy beneficjentem projektu pt. „Dokapitalizowanie Funduszu ECDF umożliwiające świadczenie Pakietu Wsparcia dla Lubuskich Przedsiębiorców” w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Działanie 2.5 Rozwój regionalnych i lokalnych instytucji otoczenia biznesu i późniejszego aneksu – tzw. Strategii Wyjścia z dnia 30.06.2016 r.

Przejdź na www.ecdf-funduszpozyczkowy.pl, aby dowiedzieć się więcej!

Napisz do nas

Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym, w celu otrzymania odpowiedzi na skierowane przeze Ciebie zapytanie. Jednocześnie oświadczasz, że przyjmujesz do wiadomości, iż:
1) administratorem Twoich danych osobowych jest ECDF S.A. z siedzibą przy ul. Kobylińskiej 3 w Poznaniu;
2) Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia informacji zwrotnej na skierowane przez Ciebie zapytanie;
3) podanie danych jest dobrowolne;
4) masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.